bagrut100.co.il

מחירון השלמת בגרויות המלא לפי מקצועות הלימוד


לפניכם מחירון השלמת הבגרויות המלא לשנת 2017, המחירים מפורטים לפי מקצועות הלימוד כגון: מתמטיקה, אנגלית, היסטוריה, לשון, תנ"ך, ספרות ועוד.

חישוב מסלול מחדש בנוגע לעתיד המקצועי, ייתכן שיתרחש כבר בגילאי העשרים פלוס. אם חוסר השקעה בתיכון הוביל לציוני בגרות נמוכים, אנשים עלולים למצוא את עצמם נאבקים בלימודים לשיפור הבגרויות שנים אחר כך, בכדי להצליח להתקבל ללימודי המקצוע שהם באמת רוצים. מוסד לימודי המתמחה בסיוע לשיפור הבגרויות יכול לעזור מאוד, כיוון שההכנה לבחינות תהיה מקצועית יותר והלומדים יוכלו לקבל מענה מהיר ומספק לכל השאלות שלהם.

למידה והכוונה ממורים בעלי ניסיון שיידעו לעזור במקומות המאתגרים, הופכים את ההרשמה למוסדות הלימוד הללו למשתלמת ואפקטיבית במיוחד, בוודאי לעומת הניסיון ללמוד לבד. קליטת החומר עשויה להיות מהירה וטובה כאשר המורים מקנים לסטודנטים שיטות למידה מעשיות, והנבחנים העתידיים מקבלים כלים טובים- הן לתהליך הלמידה והפנמת הידע, והן ל"שליפה" יעילה שלו בזמן אמת, כלומר במהלך בחינת הבגרות עצמה.

צריך לציין שהמחירים לקורסים נלקחו מהחברות השונות ולעיתים יש מבצעים נקודתיים שיכולים להוזיל משמעותית את המחיר

לפניכם מוצגים המחירונים עבור לימודי הכנה לבגרויות במסגרות של קורסים. המחירים המוצגים הם מחירים ממוצעים והם נלקחו מחברות ומכוני לימוד מהמובילים ומהפופולרים ביותר, לעיתים ישנם מבצעים נקודתיים שיכולים להוזיל משמעותית את מחירי הקורסים.

מחירון עבור הכנה לבגרות במתמטיקה

שיפור הציונים במתמטיקה נחשב לנחשק מכולם, כאשר חלק מהנבחנים בוחרים לעבור את הבחינה ברמה גבוהה יותר לעומת הרמה שלמדו בתיכון. אנשים כאלו יבחרו למשל להיבחן במתמטיקה ברמה של 4 או 5 יחידות כעת, זאת בשל פוטנציאל ההצלחה הגבוה יותר.

מספר יחידות הלימוד מחיר
3 יחידות 3500-6000
4 יחידות 3800-8800
5 יחידות 4000-9000
 
 
מחירון עבור הכנה לבגרות באנגלית

באנגלית ניתן לשפר בשלוש רמות, כשלרוב הלימודים במקצוע הספציפי הזה, ייעשה בשל הדרישות של מוסדות מסוימים להשכלה גבוהה.

מספר יחידות הלימוד מחיר
3 יחידות 1500-3000
4 יחידות 2500-4000
5 יחידות 3800-7000
 
 
מחירון עבור הכנה לבגרות בתנ"ך

במקצוע תנ"ך צריך לעשות בגרות עם 2 יחידות. ישנן מוסדות לימוד שמאפשרים להרחיב ל5 יחידות לימוד.
 
מספר יחידות הלימוד מחיר
2 יחידות 3000-6000
 
 
מחירון עבור הכנה לבגרות בפיזיקה

פיזיקה נחשב למקצוע מאתגר במיוחד שרבים מוותרים עליו בצעירותם. לימודים במוסד לשיפור בגרויות יכולים לסייע למעבר מוצלח של הבחינה בפיזיקה, ברמה של 5 יחידות, שפותחת הרבה דלתות.

מספר יחידות הלימוד מחיר
5 יחידות 7000-9000
 
 
מחירון עבור הכנה לבגרות בספרות

ניתן להיבחן לבגרות בספרות בשני מסלולים, מסלול רגיל של 2 יחידות או מסלול מורחב של 5 יחידות אשר יכול להתאים למי שצריך להוסיף מקצוע עבור בגרות מלאה.

מספר יחידות הלימוד מחיר
2 יחידות 3000-6000
5 יחידות 4000-8000
 
 
מחירון עבור הכנה לבגרות בהיסטוריה

בדומה למקצועות עיוניים רבים, גם בגרות בהיסטוריה ניתן לעשות בשני מסלולים, בגרות ב-2 יחידות או ב-5 יחידות. מאחר ופוטנציאל ההצלחה בו גדול, אז רבים בוחרים לעשות בגרות ב-5 יחידות.

מספר יחידות הלימוד מחיר
2 יחידות 3000-6000
 
 
מחירון עבור הכנה לבגרות בגאוגרפיה

ציון גבוה בבחינה בגאוגרפיה שהוא דבר בר השגה ללא ספק, יכול להקפיץ למעלה את הממוצע ולאפשר קבלה למוסד לימודים מצוין.
 
מספר יחידות הלימוד מחיר
5 יחידות 3300-7300
 
 
מחירון עבור הכנה לבגרות באזרחות

ניתן לעשות בגרות במקצוע אזרחות ב-2 יחידות, החומר במקצוע כולל מאפיינים מקומיים על שלטון החוק והמשטר בישראל.

מספר יחידות הלימוד מחיר
2 יחידות 3000-6000
 
 
מחירון עבור הכנה לבגרות בלשון

לשון זה אחד ממקצועות החובה שיש להיבחן בהם לצורך קבלת תעודת בגרות. אף על פי כן, מדובר במקצוע שעושים בו רק 2 יחידות.

מספר יחידות הלימוד מחיר
2 יחידות 3000-6500
 
 
מחירון לימוד לבגרות עם מורה פרטי

הכנה לבגרות עם מורה פרטי שידריך ויהווה אוזן קשבת לאורך כל הדרך, שווה את המחיר ויכולה להשתלם מאוד לטווח הארוך.

מספר יחידות הלימוד מחיר
הכנה עם מורה פרטי – המחיר לשעת לימוד פרטית 70-170
 
 
ממה נובעים המחירים הגבוהים?

במידה ואתם שוקלים ללמוד במוסד לשיפור בגרויות, ייתכן ותביעו פליאה לנוכח העלות הגבוהה של הלימודים בו, והסכומים שתידרשו לשלם. אבל חשוב להבין שמטרת המוסדות הללו היא לבצע מעין "מרתון של למידה" שיוביל לתוצאות מיטביות.

לימוד אפקטיבי דורש שעות תרגול רבות, בניגוד למשל לכמות המועטה של השיעורים באותו נושא, שנלמדו בכיתה בתיכון. מורים מקצועיים בעלי ניסיון של שנים בהכנה לבגרות וכמובן גם אורכם של הקורסים, שנע בדרך כלל בין חודשיים לשמונה חודשים, כל אלו דורשים תקציב. על מנת לשמור על רמה מקצועית גבוהה דיה, שתביא את התלמידים למימוש המרבי של הפוטנציאל שלהם ולציוני הבגרות הגבוהים ביותר אותם יוכלו להשיג, המוסד חייב לגבות שכר לימוד שיאפשר לו להמשיך לגייס את מיטב האמצעים לשימור חוויית הלמידה הטובה ביותר האפשרית, שבאמת תוכיח את עצמה.
 
האם ניתן להשלים בגרויות בחינם?

ישנם כאלו שאין להם אלפי שקלים להוציא על לימודי הכנה לבגרות, לשם כך ישנם מספר דרכים להגיע מוכנים לבגרות בצורה עצמית או דרך מימון בצורה עקיפה:

אינטרלקט – Interlect

מערכת אינטרלקט, מאפשרת לכל מי שרוצה ללמוד לבגרויות דרך מערכת אונליין חינמית. מערכת זו מאפשרת ללמוד למגוון רחב של מקצועות בחינם, מבלי שנידרש לשלם.
למערכת אינטרלקט יש שלוש יתרונות, הראשון, המערכת כוללת את כל המקצועות אותם צריך בשביל להשלים תעודת בגרות מלאה (ביחידות שונות), כמו כן היא כוללת שיעורי הכנה לפסיכומטרי. היתרון השני, ניתן להשתמש בה מכל מחשב בכל מקום, היתרון השלישי, זו מערכת חינמית וכולם יכולים להשתמש בה.

ישנם שני חסרונות בשימוש במערכת זו, היא מחייבת את התלמידים ללמוד באופן עצמאי, להפעיל משמעת עצמית, והם אינם נעזרים במורה. החסרון השני הוא שהמערכת ישנה מאוד, לכן דפדפנים חדישים כמו כרום או פיירפוקס לא נתמכים בה, לכן צריך להשתמש בדפדפן אינטרנט אקספלרור שעל ידי רבים נחשב לדפדפן איטי מאוד.

השלמת בגרויות בצבא

חיילים רבים מעוניינים לנצל את זמן השירות הצבאי שלהם לצורך השלמת בגרויות. הצבא מאפשר להם לעשות זאת באמצעות תוכנית השלמת בגרויות במהלך שירות החובה.
האפשרויות שעומדות בפני חיילים, היא לפנות אל משקית ת"ש ולבקש להירשם למחזורים קבועים ביוני או בינואר לצורך השלמת הבגרות. מדובר על אפשרות השלמה במקצועות אנגלית ומתמטיקה וכן אזרחות, כשבמקצועות אחרים זה מתבצע באופן פרטי ולא דרך הצבא. חיילים שנרשמים לקורסים דרך הצבא, חייבים לעמוד בכל התנאים של הקורס וכן בכל תנאי השירות שלהם.

יש לציין, שיש הבדל בין חיילים קרביים שמקבלים אפשרות להשלים את הבגרות לפני השחרור, לבין חיילים בעורף, אשר אינם מקבלים מימון מהצבא אך כן מקבלים אפשרות לצאת מוקדם מהבסיס בשביל להשתתף בקורס.

תוכנית היל"ה

תוכנית היל"ה, היא תוכנית ייחודית שמפעיל משרד החינוך דרך רשתות חינוך שונות, שמטרתה לעזור לילדים ונוער בסיכון להשלים לימודים והשכלה. מדובר על תוכנית שפונה ישירות למי שנשר ממערכת החינוך הפורמלית, הן ילדים אשר נשרו מבית ספר יסודי והן בני נוער שנשרו מהתיכון.

במסגרת התוכנית אשר פועלת בכל הארץ, פועלים למעלה מ-1000 מורים שעוזרים לילדים ולבני נוער לרכוש השכלה וכן להשלים בגרויות, על מנת שיוכלו להשתלב במסגרות תעסוקתיות שונות וכן ללמוד באקדמיה ולרכוש מקצוע.

כיום התוכנית כוללת מסלולים של 8 עד 10 שנות לימוד, תוכנית לתעודת גמר תיכונית וכן תוכנית לתעודת בגרות מלאה. התוכנית מועברת במרכזים מיוחדים בישובים שונים ברחבי הארץ.

מיזם רצים לבגרות

מיזם רצים לבגרות הוקם בשנת 2012 מתוך כוונה להנגיש את מערכת החינוך לכלל ילדי ישראל. בבסיס המיזם עומד הרעיון לפיו כל ילד זכאי ללמוד לבגרות ולקבל תעודה.
התוכנית מתבססת על לימוד לבגרויות בחינם, לכולם, דרך הפייסבוק.  מדובר על פרויקט שהופק על ידי צעירים שגייסו אליו מורים אשר מלמדים את התלמידים השונים שמתחברים למיזם, בהתנדבות.

המטרה היא להעניק לתלמידים כלים ותשובות, על מנת שיוכלו ללמוד לבגרויות מבלי שיצטרכו להירשם לקורסים יקרים ולשלם כסף. המיזם מיועד לכל הילדים וכל מי שרוצה יכול להתחבר אליו. הוא פשוט, נוח וחינם.

לימוד על חשבון הפיקדון הצבאי

לכל חייל שסיים שירות צבאי יש פיקדון, בו הוא יכול להשתמש לצרכים שונים וביניהם לצרכי הלימודים. חשוב לומר, הכסף יכול לשרת את החיילים המשוחררים, הן להשלמת בגרויות והן לצורך לימודים אחרים, כולל באקדמיה. בשביל להשתמש בכסף, יש לוודא שהמקום מוכר ללימודים על חשבון הפיקדון הצבאי.
יש לקחת בחשבון שסכום הכסף נקבע על פי מספר חודשי השירות כאשר שירות חובה מקסימאלי של 32 חודש, מביא גם לסכום המקסימאלי מבחינת הפיקדון.
 
אילו מוסדות לימוד מומלצים עבור השלמת בגרויות?

אין לנו העדפה למוסד לימוד כזה או אחר, העצה שלנו היא לעשות השוואה בין מוסדות הלימוד, ההשוואה תוכל להכיל מספר אופציות: שכר הלימוד, תקופת הלימוד, מספר שעות הלימוד השבועיות, מספר התלמידים בכל כיתה וכו'. לפניכם רשימה של 10 מוסדות לימוד שניתן לעשות בהם הכנה לבגרות בצורה מייטבית:
 
יואל גבע

יואל גבע הוא אחד מבתי הספר המובילים בישראל להכנה לבגרות ולפסיכומטרי. בית הספר כולל סניפים בפריסה ארצית וניתן ללמוד בו את כל המקצועות הנדרשים לצורך ביצוע ושיפור בגרויות וכן מבחנים פסיכומטריים לאוניברסיטה. בבתי הספר מלמדים מורים ותיקים וצעירים אשר מחזיקים באמתחתם רקורד מאוד גבוהה של הצלחה. בית הספר זוכה לציונים גבוהים בקרב תלמידיו.

לחמן

בית ספר לחמן הוא בית ספר לשיפור בגרויות והכנה למבחן הפסיכומטרי. בית הספר עובד בפריסה ארצית והוא כולל צוות מורים מנוסה בכל המקצועות, יועצים לתואר ראשון ועוד. התלמידים נהנים מאפשרות לשיעורי בוקר וערב על פי בחירה וכן לכלים וירטואליים ללימודים דרך המחשב. בית הספר מציע אפשרויות שונות עבור השלמת בגרויות בירושלים בכל המקצועות על פי הצורך והדרישה.
 
חרשן

בית ספר חרשן לבגרות ולפסיכומטרי, כולל 4 סניפים, במרכז ובדרום הארץ, בכל אחד מהסניפים עובדים מורים במקצועות שונים אשר דואגים לעזור לתלמידים לשפר את הבגרויות שלהם ולהתכונן למבחן הפסיכומטרי במטרה להתקבל לאקדמיה. בית הספר דואג להעניק לתלמידים את כל הכלים, הן ללימודים בכיתה והן ללימודים בבית, ברמה הגבוהה ביותר שיש.
 
מישלב בגרויות

המכללה מציעה בין היתר גם מסלול מיוחד להשלמת בגרויות, זאת עבור תלמידים שמעוניינים להירשם למכללה עצמה או למכללות אחרות. במסגרת מישלב בגרויות אפשר למצוא מורים ברמה גבוהה אשר מכינים את התלמידים לצורך מבחני בגרות במקצועות שונים. למכללה סניפים בפריסה ארצית רחבה, וכלים נרחבים שמאפשרים לתלמידים לעבור את הבגרויות בהצלחה.
 
מכללת טומשין לבגרויות

מכללת טומשין כוללת מספר סוגים של בתי ספר ובין היתר גם בית ספר להשלמת בגרויות והכנה לפסיכומטרי. המכללה כוללת מורים מנוסים בתחום שונים, בעזרתם ניתן להשלים בגרויות במקצועות שונים, הן במקצועות ריאליים והן עיוניים. תלמידים אשר מעוניינים יכולים להשלים בגרויות ולהמשיך ללמוד באחד מסניפי המכללות של הרשת, על פי בחירה.
 
מכללת סמינר הקיבוצים

מהמכללות הוותיקות והפופולאריות בישראל. מדובר במכללה מובילה לחינוך והוראה, בה אפשר ללמוד גם תחומים נוספים נלווים. המכללה מכשירה מורים בכל התחומים ולכל הגילאים, החל מבתי ספר יסודיים, על יסודיים, חינוך מיוחד, אומנויות, ועוד. ניתן ללמוד במכללה תואר ראשון, שני וכן לימודי תעודה במקצועות ובתחומים שונים ומגוונים.
 
קידום – לך תצטיין

רשת בתי ספר קידום מציעה לכל מי שנרשם אליה, אפשרות לעשות ולשפר בגרויות ברמה גבוהה ביותר, כמו כן הרשת מציעה גם אפשרות לערוך אצלה קורס הכנה לפסיכומטרי, קורס הכנה למבחן אמי"ר, GMAT ועוד. לרשת סניפים בכל הארץ, מצפון ועד דרום, ובהם מלמדים מורים מהרמה הגבוהה ביותר בתחומם. כמו כן, הרשת מאפשרת לתלמידים ללמוד באמצעות אתר אינטרנט מתקדם שהיא מפעילה.
 
רשת אנקורי

רשת אנקורי היא אחת מרשתות הלימוד הוותיקות ביותר בישראל, היא פועלת כבר למעלה מ-60 שנה. הרשת מפעילה בתי ספר אקסטרניים שמאפשרים לתלמידים בגיל תיכון ללמוד אך ורק לבגרויות וכן היא עורכת קורסים להשלמת בגרויות והכנה לפסיכומטרי. הרשת מפעילה סניפים בכל רחבי הארץ, במסגרתם לומדים אלפי צעירים וצעירות ומשלימים בגרויות בהצלחה.
 
HIGH Q

רשת HIGH Q, מציעה לכל מי שנרשם אליה, אפשרות להשלים בגרויות במקצועות שונים, כמו כן הרשת מציעה קורסים הכנה לפסיכומטרי וכן קורסים הכנה למבחן אמי"ר וקורסים ספציפיים וייחודים ללימוד אנגלית מדוברת. לרשת סניפים בכל הארץ מצפון עד דרום, וכיום לומדים בה אלפי צעירים אשר מבקשים להשלים או לשפר בגרויות וכן כאלה שמתכוננים לפסיכומטרי. 
 
זיו כספי

בית ספר זיו כספי, נחשב לאחד מבתי הספר המובילים בישראל להכנה לפסיכומטרי ולהשלמת בגרויות. בית הספר כולל סניפים בכל הארץ, בהם לומדים צעירים וצעירות רבים, אשר נהנים מיחס אישי וקרוב, מורים ברמה הגבוהה ביותר, כיתות לימוד נעימות, וחומר לימוד אשר מאפשר להם ללמוד בצורה אטרקטיבית ויעילה, במטרה שיוכלו להוציא ציונים גבוהים ולהצליח בקורס בו הם רשומים.24/10/2017    המאמר עודכן בתאריך 24/10/2017    bagrut100.co.il
פורום הכנה לבגרות

© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר bagrut100.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


קהילת הכנה לבגרות - בואו הצטרפו
Copyright © 2021 bagrut100.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הכנה לבגרות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הכנה לבגרות
השלמת בגרויות - מחירים ומבצעים חסרי תקדים! דברו איתנו
אנחנו עובדים עם קורסי ההכנה הטובים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!