bagrut100.co.il

הקלד את שאלתך בתיבה למטה ולחץ שלחתחום השאלה:

השאלות והתשובות האחרונות בנושא

כמה ילדים לומדים באותם כיתה 07/06/2018
זו שאלה מאוד כללית, כמובן שתלוי בבית הספר, במקצוע ובזמן הספציפי. יש כיתות של 10-12 תלמידים ויש כיתות גדולות יותר של 28-30 תלמידים. יש בתי ספר ומכונים ששמים דגש על כיתות קטנות.
אני רוצה לעבור בסוף כיתה י"א להשלמת הבגרויות בבי"ס אקטרני . איך ייחשבו לי הבגרויות שעשיתי עד כה ? האם משהו הולך לי לאיבוד בדרך ? הכל מתנקז בסופו של דבר לתעודת בגרות אחת ? מי מנפק לי אותה ? התיכון ? בי"ס האקסטרני ? 07/06/2018
תעודת הבגרות מונפקת על ידי משרד בחינוך, או יותר נכון על פי המידע שנמצא במשרד החינוך. בגרויות שעשית בבית הספר הרגיל שלך - כמובן שהן נחשבות ותקפות ויופיעו בתעודה שלך (הן מופיעות במשרד החינוך). את..
רציתי לשאול אם אני יכולה לגשת למבחן הבגרות בלי מבחן מגן של בית הספר בו אני לומדת. . ואם הציון בתעודה יהיה רק של מבחן הבגרות . 07/06/2018
כל עוד את במערכת החינות הרגילה, בבית ספר תיכון רגיל (אינטרני), אז לא. אם את רוצה שהמגן לא יחושב בציון הבגרות הסופי את צריכה לעזוב את בית הספר, להיגרע, להירשם כתלמידה חיצונית ואז אפשר להיעזר בבית ספר..
אני לומדת בבית ספר אנרטני האם אפשר לוותר על ציון המגן ולבקש להתחשב רק בציון הבגרות? 07/06/2018
לא ממש. כשאת לומדת בבית ספר רגיל (אינטרני) אז האחריות של הגשת התלמיד היא על בית הספר. הוא מחויב לתת את דעתו (שבאה לידי ביטוי בצורת ציון מגן). פעמים רבות בית הספר יכול להתחשב או לעשות פעולה מסוימת..
מהו תיכון אקסטרני ומה ההבדל בינו לבין תיכון רגיל? 07/06/2018
תיכון אקסטרני הוא שם כללי למגוון מסגרות לימודיות שמטרתן להכין את המשתתפים לבגרות. בדרך כלל מדובר בתוכנית לימודים בת שנתיים, כאשר תנאי הלימודים הרבה יותר גמישים (אין חובת נוכחות, לו"ז גמיש כולל..
מה העלויות של לימודי אקסטרני - הכנה לבגרות? 07/06/2018
שלום רב עלות הרשמה לשנת לימודים בבית ספר אקסטרני, יכולים להגיע ל-10 אלף שקל. יש לקחת בחשבון שמאחר ויש שורה של בתי ספר אקסטרנים, הרי שהמחירים יכולים לרדת בגלל התחרות וכן כל בית ספר ייתן הטבה..
אני תלמידת כיתה יא וכרגע אנחנו נמצאים ברבעון של השנה בגרויות החורף בבית הספר שלי מתקרבות ואני שה לב שאיני מצליחה להתמודד בלימדה בבית ספר תיכון רגיל הייתי רוצה לדעת איך לומדים בבית ספר אקסטרני כמה פעמיים בשבוע והאם ניתן לקבל גם 12 שנות לימוד 07/06/2018
לגבי הלימודים בבית ספר אקסטרני התשובה היא: זה תלוי. יש בתי ספר שלומדים בהם בצורה דומה ללימודים הרגילים בתיכון - 4-5 פעמים בשבוע ויש בתי ספר שלומדים פעמיים. תלוי האם עושים רק בגרות אחת או יותר, תלוי..
שלום, אני בכיתה י' ואני רוצה להירשם לבית ספר אקסטרני. האם זה אפשרי? ואם כן, משך הזמן של אקסטרני הוא כמו משך הזמן של בית ספר רגיל? הכווונה היא שמכיתה י' צריך ללמוד 3 שנים בבית ספר אקסטרני? 07/06/2016
בהחלט אפשרי להירשם לבית ספר אקסטרני, יש פרוצדורה קלה לפני, אבל אפשרי. משך הלימודים בבית ספר אקסטרני, בשונה מבית ספר רגיל, שונה מעט. הוא תלוי בכמה אתה רוצה לזרז את הדברים ולהשקיע כספים וזמן. אפשר לזרז,..
שלום רציתי לשאול אם נכשלתי באנגלית האם יש לי זכות לתעודת בגרות או לא? 07/06/2016
התשובה היא תלוי. באופן כללי אם זהו הנכשל היחיד שלך אז את זכאית לתעודת בגרות מלאה. תלוי גם בכמה בדיוק נכשלת (בין 45 ל55 זה בסדר כל עוד נכשלת רק בבחינה אחת). יש מצבים שגם כשלון ב2 בחינות הוא תקין, תלוי..
באיזה ציון עוברים את הבגרות? 07/06/2016
ציון עובר בבגרות הוא מעל 55
שלום אני כרגע בכיתה יא ונמצאת בשלוש יחידות מתמטיקה לאחר קשיים שנתקלתי בבצפר אני מעוניינת לעשות חמש ולהשלים את הבגרות הזאת האם אפשרי לעשות את זה תוך העברת התיק שלי לאקסטרני ולעשות בחינות אקסטרניות בלבד או שאני יכולה לבקש מהבצפר לרשום אותי למועדי בגרות ופשוט לגשת למרות שאני בשלוש ? 07/06/2016
כל עוד את במערכת החינוך הרגילה את לא יכולה להירשם לבחינות אקסטרניות. רק אם את נגרעת לחלוטין מהתיכון שלך, פותחת תיק כתלמידת אקסטרני במשרד החינוך, את יכולה לגשת לבחינות הבגרות כפי שאת רוצה. כמובן שגם..
היי, קבלתי חשד להעתקה בבגרות במתמטיקה -777 והתיכון שבו למדתי לא מוכן לשלוח עירור ולסייע לי, מה ניתן לעשות ללא עזרת התיכון? 07/06/2016
עקרונית ערעור על פסילת בחינה בעקבות העתקה, ניתן וצריך להגיש דרך בית הספר. בית הספר אינו חייב להגיש את הערעור בעצמו (כלומר להיות שותף לערעור ולהכניס הערות ותגובות משלו) אבל הוא יכול להגיש את הערעור שלך..
שלום,הבת שלי בכיתה ח לא רוצה לחזור לביהס מבעיות רגשיות, היא רוצה להתחיל את ט בביהס אחר. איזה אופציות יש לה כדי לסיים את ח מבלי לחזור פיזית לביהס שהיא נמצאת בו היום? 07/06/2016
שלום, המצב שאת מתארת קורה לא מעט. אנחנו כמובן לא פסיכולוגים ולא מטפלים - אבל בתחושה האישית, לא תמיד הפתרון הוא מעבר בית ספר. בכל מקרה באפשרותה לעבור בית ספר בתוך מערכת החינוך הציבורית, כלומר לחטיבה..
שלום רב!! אני בגיל 17 ורציתי לדעת האם קיים בית ספר אקסטרני שמיועד לגילאי תיכון? 07/06/2016
שלום, כמובן שיש בתי ספר אקסטרניים שמיועדים לגילאי תיכון. למעשה הייעוד העיקרי של בית ספר אקסטרני הוא להכין את המועמד לבגרות, או לצורך השלמת בגרויות וזה קורה בגיל תיכון. יש תלמידים בבתי ספר אקסטרניים..
מחפשת בית ספר להכנה לבגרות עם יחס אישי ותשומת לב לתלמידים במקום בו הם נמצאים 07/06/2016
הי, קודם כל הדברים שאת מחפשת חשובים מאוד וטוב שאת מבינה זאת. בנוסף חשוב לבדוק את הרמה האקדמית של המקום וכיצד הבוגרים או אלו שלומדים בו כרגע, מרגישים ומה הם חושבים עליו. אל תקלו ראש בבחירת בית ספר..
האם זה משפיע על מיונים לתפקידים בצבא ? 07/06/2016
אנחנו לא מכירים השפעה ישירה אבל המסלול הרגיל של לימודים בתיכון, השלמת בגרות מלאה הם אכן פרמטר שמשמש כקריטריון קבלה או מיון בחלק מהתפקידים בצבא. אם עזבת את התיכון כי הציונים היו נמוכים ועברת לאקסטרני..
יש אפשרות להרשם לבית ספר אקסטרני ולסיים בגרויות תוך בערך שנה? כאילו נגיד בכיתה י לסיים בגרויות לגמרי 07/06/2016
הבגרויות בבית ספר אקסטרני אכן יכולות להידחס לתקופה קצרה יותר. על ידי הגעה ליותר שיעורים והרשמה למספר בגרויות במקביל - אפשר לקצר את הזמנים. למרות זאת, כמו בבגרות בתיכון רגיל, גם בתיכון אקסטרני - על מנת..
שלום, אני בת 17 תלמידת כיתה יא' ומעוניינת לעבור לתיכון אקסטרני ויש לי כמה שאלות. האם זה שאני ילמד בתיכון אקסטרני יכול איכשהו לפגוע בקבלה שלי בעתיד ללימודים ולקבלת תואר? והאם זה עדיין יחשב לי כ-12 שנות לימוד? 07/06/2016
שלום, 12 שנות לימוד תלויים בלימודים במסלול הלימודים הרגיל שלך. זה לא כתוב בתעודה או במקום כלשהוא ולכן אם בשנה האחרונה את משלימה בגרויות דרך מוסד אקסטרני אין לזה השלכה על נושא 12 שנות לימוד. לגבי..
כמה זמן לוקח לקבל את הציונים לבגרות אקסטרנית 07/06/2016
בחינת הבגרות האקסטרנית היא בדיוק כמו בחינת בגרות רגילה. זו אותה בחינה בדיוק שעושים מי שלומדים בתיכון רגיל ולכן גם הזמן לקבלת התשובות הוא זהה. הזמן למתן תשובה תלוי במועד הבחינה ופרמטרים נוספים אבל הוא..
כרגע אני בכיתה י"ב ויש לי פטור משיעורי ספורט. המורה לספורט לא מעוניינת לתת לי בגרות ולכן אני רוצה לדעת אם אגש אקסטרני מה יתנו לי לעשות? ואיך זה עובד מבחינת הבגרויות האחרות? את שאר הבגרויות כמעט וסיימתי אבל אני רוצה את הבגרות בספורט לפני שאתגייס. מה אני צריכה לעשות? 07/06/2016
כרגע אין בגרות בספורט בתיכון אקסטרני. עליך להשלים את הבגרות דרך בית הספר שלך או לפנות למשרד החינוך לגבי פטור. שאר הבגרויות לא מופעות מהבגרות בספורט. לא ניתן לקבל תעודת בגרות מלאה מתיכון ללא בגרות..
   12הבא »   
קהילת הכנה לבגרות - בואו הצטרפו
Copyright © 2021 bagrut100.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הכנה לבגרות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הכנה לבגרות
השלמת בגרויות - מחירים ומבצעים חסרי תקדים! דברו איתנו
אנחנו עובדים עם קורסי ההכנה הטובים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!