בתי ספר אקסטרניים מומלצים בפתח תקוה

אם אתם מתגוררים בפתח תקווה והסביבה ומחפשים בית ספר אקסטרני בשביל לעשות או לשפר בגרויות, כאן תוכלו את כל המידע הרלוונטיים על בתי ספר בפתח תקווה בדגש על בתי ספר אקסטרניים.

לפני שנרשמים לבית ספר אקסטרני, חשוב להכיר את ההבדלים בינו לבין תיכון רגיל, חשוב להכיר את ההבדל בין תיכון אקסטרני מקומי לבין שלוחה אקסטרנית פתח תקווה, וכמובן חשוב לדעת איך בדיוק נערכים לימודים במסגרת אקסטרנית וכיצד הם יכולים לשרת אותנו בשביל לעשות ולסיים בגרות.

מדוע משתלם ללמוד בבית ספר אקסטרני?

בית ספר אקסטרני הוא מקום בו לומדים לבגרויות בלבד והמטרה שלו להכין את התלמידים לבחינות ולא יותר מכך.

זה משתלם ללמוד בית ספר אקסטרני בגלל שהוא חוסך את הצורך ללמוד מקצועות ושיעורים שאין צורך בהם בשביל להוציא בגרויות, ומאפשר לנרשמים לעסוק בדברים נוספים בזמן הלימודים, עבודה או כל דבר אחר.

שלוחה אקסטרנית פתח תקווה מאפשרת לצעירים וצעירות בגיל תיכון להירשם אליה וכן לחבר'ה לפני, בזמן ואחרי הצבא, אשר מעוניינים להשלים בגרויות. כך הם יכולים לעשות זאת בצורה מקצועית ומסודרת בעזרת מורים ומרצים בעלי ניסיון במקצוע ובהוראה בכלל.

כאן, כאמור, תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי על כל בתי הספר בעיר, וכך תוכלו להחליט לאיזה בית ספר אקסטרני אתם מעוניינים להירשם ולעשות זאת בהקדם האפשרי.

קרא עוד
קידום בגרויות

דרך מנחם בגין 132, מרכז עזריאלי 7, קומה 3 תל אביב

קידום היא רשת ההכנה לבחינות הגדולה ביותר בישראל והיחידה שמתמחה בהתאמת קורסים לקהלים שונים. קידום שייכת לחברת -Kaplan, חברת ההשכלה הגדולה ביותר בעולם. חברות בנות נוספות...

לחמן בגרויות ופסיכומטרי

דרך נמיר 81 תל אביב

בלחמן ניתן לקבל יעוץ לימודים אישי. במסגרת ייעוץ זה, נחשב עבורך את ממוצע הבגרות המשוקלל, נעריך את סיכויי הקבלה שלך למוסדות הלימוד השונים עפ"י העדפתך האישית וכמובן נציע...

היי קיו בעמ

דיזינגוף סנטר (A), דיזינגוף 50 תל אביב 64078

ב-High Q, כאשר אנו מקבלים על עצמנו להכין אתכם לקראת מבחן פסיכומטרי או מבחני בגרות , מטרתנו להבטיח את מיצוי הפוטנציאל המקסימלי של כל אחד ואחת מכם. עם יותר מ-200,000 תלמידים מרוצים...

אנקורי

טרומפלדור 30 תל אביב

אנקורי הינה רשת ותיקה בתחום הפסיכומטרי והבגרויות, ומעמידה לרשות התלמידים מגוון תיכונים אקסטרניים הפזורים ברחבי הארץ.

מרכז בהצלחה

עוזיאל 10 פתח תקוה 49381

מרכז "בהצלחה" אבחון, אסטרטגיות הלמידה והדרכה אבחון דידקטי בקריאה ובכתיבה אבחון בחשבון אבחון דידקטי ברוסית הוראה מתקנת בקריאה ובכתיבה אסטרטגיות הלמידה עזרה בכתיבת...

שעורים פרטיים - הכנה לבגרות במתמטיקה

אם המושבות פתח תקוה

מורה מוסמך ומקצועי - מעביר שעורי עזר במתמטיקה ופיזיקה - הכנה לבגרות באזור פ\"ת - אם המושבות

שאלות ותשובות בתחום בתי ספר אקסטרניים

אני תלמידת כיתה יא וכרגע אנחנו נמצאים ברבעון של השנה בגרויות החורף בבית הספר שלי מתקרבות ואני שה לב שאיני מצליחה להתמודד בלימדה בבית ספר תיכון רגיל הייתי רוצה לדעת איך לומדים בבית ספר אקסטרני כמה פעמיים בשבוע והאם ניתן לקבל גם 12 שנות לימוד

לגבי הלימודים בבית ספר אקסטרני התשובה היא: זה תלוי. יש בתי ספר שלומדים בהם בצורה דומה ללימודים הרגילים בתיכון - 4-5 פעמים בשבוע ויש בתי ספר שלומדים פעמיים. תלוי האם עושים רק בגרות אחת או יותר, תלוי כמה דחוף צריך לגשת לבחינה (אפשר לדחוס יותר שיעורים ואז לסיים ולהיות מוכן לבחינה מהר).

שלום, אני בת 17 תלמידת כיתה יא' ומעוניינת לעבור לתיכון אקסטרני ויש לי כמה שאלות. האם זה שאני ילמד בתיכון אקסטרני יכול איכשהו לפגוע בקבלה שלי בעתיד ללימודים ולקבלת תואר? והאם זה עדיין יחשב לי כ-12 שנות לימוד?

שלום,

12 שנות לימוד תלויים בלימודים במסלול הלימודים הרגיל שלך. זה לא כתוב בתעודה או במקום כלשהוא ולכן אם בשנה האחרונה את משלימה בגרויות דרך מוסד אקסטרני אין לזה השלכה על נושא 12 שנות לימוד.
לגבי הקבלה בעתיד - בגרות היא בגרות. ציונים טובים מתקבלים בחיוב בכל מוסד לימודים ולכן - אם את מרגישה שאת צריכה לעבור למוסד אקסטרני על מנת לקבל תוצאות טובות יותר - עשי זאת. הציונים שלך הם התעודה שלך ולא מאיזה סוג הם עשויים.

יש אפשרות להרשם לבית ספר אקסטרני ולסיים בגרויות תוך בערך שנה? כאילו נגיד בכיתה י לסיים בגרויות לגמרי

הבגרויות בבית ספר אקסטרני אכן יכולות להידחס לתקופה קצרה יותר. על ידי הגעה ליותר שיעורים והרשמה למספר בגרויות במקביל - אפשר לקצר את הזמנים. למרות זאת, כמו בבגרות בתיכון רגיל, גם בתיכון אקסטרני - על מנת להוציא ציונים טובים ולאפשר התכוננות ראויה לבחינה - דרוש זמן. אז המגבלה היא שצריך זמן לשבת וללמוד לבגרות וקשה לדחוס בגרויות בזמן קצר. אבל אפשרי.

שלום רב!! אני בגיל 17 ורציתי לדעת האם קיים בית ספר אקסטרני שמיועד לגילאי תיכון?

שלום,

כמובן שיש בתי ספר אקסטרניים שמיועדים לגילאי תיכון. למעשה הייעוד העיקרי של בית ספר אקסטרני הוא להכין את המועמד לבגרות, או לצורך השלמת בגרויות וזה קורה בגיל תיכון. יש תלמידים בבתי ספר אקסטרניים צעירים יותר וכמובן לאחר צבא.

שלום, אני בכיתה י' ואני רוצה להירשם לבית ספר אקסטרני. האם זה אפשרי? ואם כן, משך הזמן של אקסטרני הוא כמו משך הזמן של בית ספר רגיל? הכווונה היא שמכיתה י' צריך ללמוד 3 שנים בבית ספר אקסטרני?

בהחלט אפשרי להירשם לבית ספר אקסטרני, יש פרוצדורה קלה לפני, אבל אפשרי. משך הלימודים בבית ספר אקסטרני, בשונה מבית ספר רגיל, שונה מעט. הוא תלוי בכמה אתה רוצה לזרז את הדברים ולהשקיע כספים וזמן. אפשר לזרז, אפשר להאיט - הקצב נשלט על ידך.